RICA ir galveno aktīvu avots, kas ir lepnums mums visiem, un padara mūsu uzņēmumu atšķirīgu un oriģinālu.

Research & Development:
Mūsu klātienes laboratorija,kas parāda mūsu pašreizējo apņemšanos attīstīt kvalitatīvu produktu , kura mērķis ir tikt balstītam uz izejvielām, ko sniedz daba, kā arī iekļaut šo dabas spēku un pozitīvās īpašības mūsu produktos.

Control & Quality:
strādājot kopā ar R & D, šī grupa nodrošina stingru, precīzu un nemainīgu kvalitāti visiem Rica produktiem, gan vietējā,gan ārvalstu tirgos.

Iekšējā ražošana:
visi Rica produkti tiek ražoti ar mūsu izveidotajām iekārtām un radītajām izejvielām, kas iegūtas vai radītas un atrodamas tepat Katānijā, Sicīlijā. Šis jaunais mehānisms ļauj vairot ražošanas efektivitāti, kā arī samazināt ražošanas laikā radušos atkritumus, tādejādi izvēršot videi daudz draudzīgāku ražošanu. Mūsu R & D laboratorijā spēj pārraudzīt un nodrošināt kvalitātes procesu, piegādāt kvalitatīvus produktus visā ražošanas ciklā.

Mārketings:
dinamisks, enerģisks un ar spēju apmierināt tik mainīgās vairāk nekā 60 valstu patērētāju vajadzības. Mūsu mārketinga grupa vienmēr ir gatava atsukties jaunākajām tirgus un kosmētikas tendencēm un patērētāju vajadzībām, jo strādā roku rokā ar nemitīgu pētniecību un attīstību visdažādākajos virzienos, lai padarītu savu produktu aizvien unikālāku un neatkārtojamāku.

Apmācība:
zinot, ka produkta kvalitāti bieži vien apdraud nepareiza tā lietošana, Rica pauž atbalstu un rosina plašu tehnisko apmācību iniciatīvas dažādos izglītības līmeņos, lai nodrošinātu 100% apmierinātību ar mūsu produktiem.