Saistību atruna

Skaistumkopšanas Interneta veikalā ricacosmetics.eu apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Tā kā preču ražotāji nemitīgi strādā pie preču uzlabošanas, mēs nevaram garantēt informācijas pilnīgu precizitāti. Papildus mājas lapā sniegtajai informācijai par preci, pircējam ir iespējams iegūt plašāku informāciju par konkrēto preci ,sazinoties ar ricacosmetics.eu pa tālruni + 371 29368065 vai rakstot e-pastā cosmetics.rica@gmail.com
Skaistumkopšanas Interneta veikala ricacosmetics.eu veikala īpašnieks SIA “RICA Beauty”, kas ir PVN maksātājs, cenas interneta veikalā ir uzrādītas ar PVN 21%. Cenas un preču piedāvājums Skaistumkopšanas interneta veikalā ricacosmetics.eu, var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma.
Skaistumkopšanas Interneta veikalā ricacosmetics.eu tirdzniecība norisinās atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai.

Atteikuma tiesības

Pasūtītajām precēm, firma SIA „RICA Beauty” saskaņā ar „Patērētāju tiesību aizsardzības likumu” dod patērētājam tiesības noteiktā termiņā atkāpties no distances līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus. Patērētājam ir tiesības atdot preci atpakaļ 14 dienu laikā no saņemšanas dienas, ja:

1. Iegādātas preces iepakojums nav bojāts/atvērts.
2. Tā nav neatvietojama lieta, vai preci pēc tā rakstura nevar atdot atpakal.
3. Preci var atgriezt,ja tā ir brāķēta, nedarbojas u.tt.!

Atteikuma nosūtīšana noteiktā termiņā izbeidz līgumu un atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot izmaksas, kas saistītas ar preču atdošanu atpakaļ ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam.
Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes , vērtības jebkāda veida samazināšanos un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Firma SIA „RICA Beauty” patur tiesības patērētājiem atteikt,izmantot atteikuma tiesības, gadījumā, ja :

1.Prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.
2. Prece nav atgriežama, ja tā tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem.
3. Tā nav atgriežama, jo tā ir neatvietojama lieta, vai preci pēc tās rakstura nevar atdot atpakaļ, tajā skaitā ja tā strauji bojājas vai ātri izlietojas vai tai ir beidzies derīguma termiņš.

Lai atteiktos no pasūtījuma, patērētājam ir jāaizpilda jāuzraksta iesniegums, kurš tiek pievienots sūtījumam kā rēķina , čeka sastāvdaļa. Saņemtā prece ir jāatgriež atpakaļ kopā ar atteikuma iesniegumu. Atgriežamā prece ir jānosūta uz adresi: Vienības gatve 186a,Rīga,LV-1058, Firmai SIA „RICA Beauty”. Ja Jūs atkāpjaties no distances līguma, tad Jūsu pienākums ir 7 dienu laikā no rakstveida atteikuma nosūtīšanas dienas atdot preci pārdevējam un segt izmaksas, kas saistītas ar preces atdošanu pārdevējam.
Nauda par precēm tiek atgriezta ne vēlāk kā 30 kalendāra dienu laikā no dienas, kad patērētājs nosūtījis rakstisku atteikumu un atgriežamo preci.

Ieteikums! Nepazaudējiet dokumentus, kas apliecina preces saņemšanas datumu un iegādi.